Offroad Şampiyonası 5. Ayak Basın Bülteni
Offroad Şampiyonası 5. Ayak Basın Bülteni

TÜRKİYE OFF-ROAD ŞAMPİYONASI 5.AYAK SİNOP YARIŞI

SİNOP Off-Road Kulübü’nün (SİNOFF) organizatörlüğünde, Türkiye Off-Road Şampiyonasının 5. Ayak yarışı, 09-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Sinop’ta gerçekleşecek.

Organizasyon, Sinop’un turizm ve sosyo-kültürel gelişimine değer katmanın yanı sıra, sezonun 5. Ayak yarışı olması sebebiyle büyük bir önem taşıyor.

Ayrıca, düzenlenecek yarışın organizasyon aşamasına, Sinop Valiliği, Sinop Belediyesi, Sinop Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Sinop Off-Road Kulübü ve İlimizin Güzide kurumlarının ortak ilgi ve gayretleri sayesinde sorunsuz bir yarış olacağı kanısındayız.

 

TÜRKİYE OFF-ROAD ŞAMPİYONASI SİNOP’ta START ALACAK

Yaklaşık 50 Ekip 25 Off-Road aracının kıyasıya mücadele edeceği parkur; seyri kolay ve seyir keyfi yüksek olacak şekilde büyük bir titizlikle hazırlandı. Hali hazırda günü birlik ziyaretçilerin en çok tercih ettikleri Sinop, Off-Road yarışları sebebiyle yoğun ilgi göreceğini düşünüyoruz.

Bu vesile ile geçmişten bugüne spora destek olan sayın valimize, belediye başkanımıza tüm mülki amirlerimize, idareci, yönetici, sponsorlarımıza, ulusal ve yerel basın mensubu arkadaşlarımıza ilgi ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Off-road severler yarış programı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve programa www.sinoff.org. Sitemizden ulaşabilir.

Cevdet DURDU

SİNOFF Başkanı

Logo Footer

SİNOFF kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... - Tümünü Oku!

Sosyal Sorumluluk

SİNOFF özel günlerde, doğal afet gibi durumlarda her zaman halkın yanında olmuş ve olmaya devam edecektir.
  • 15 Temmuz Konvoyu
  • Sel Felaketinde Sinoff
  • Fener Alayında Sinoff

İletişim

Sinop Merkez
Dernek Saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00

Danışma
0368 260 08 08
info@sinoff.org

İstatistikler

SİNOFF'un yarışlarda yaptığı toplam km :

680 000

kayıtlı km

7 395

Antrenman km

3 000

Şehir Konvoy km