PETLAS 2021 Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayak - SİNOP
PETLAS 2021 Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayak - SİNOP

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Ulusal Yarışma Takvimi’nin en çok seyirci çeken serisi, iptal edilen 3. Ayak Antalya yarışı yerine bir önceki sırada düzenlenen ve hem seyirciler hem de yarışmacılar açısından unutulmaz anılar yaÅŸatan KARDOFF yarışı ile sezonun yarısını geride bıraktı.

Ülkenin kuzey ucunda gerek doÄŸası gerek misafirperver halkıyla ÅŸampiyonaya yıllardır ev sahipliÄŸi yapan Sinop, hafızalara kazınacak bir organizasyon için seferberlik halinde hazırlıklara devam ediyor.

Vali Yardımcısı Sn. Abdullah Åžahin’in BaÅŸkanlığında; Sinop Belediye BaÅŸkanlığı, Sinop Ä°l SaÄŸlık MüdürlüÄŸü, Sinop Ä°l Emniyet MüdürlüÄŸü, Sinop Ä°l Jandarma Komutanlığı, Sinop Ä°l Kültür ve Turizm MüdürlüÄŸü, Sinop Üniversitesi RektörlüÄŸü, Su Ürünleri Fakültesi Dekanlığı, Sinop Orman Ä°ÅŸletme MüdürlüÄŸü, Sinop Ä°l Özel Ä°daresi, Sinop Ä°l Afet ve Acil Durum MüdürlüÄŸü ve Sinop YEDAÅž YeÅŸilırmak Elektirik Dağıtım A.Åž. temsilcilerinin katılımıyla gerçekleÅŸtirilen koordinasyon toplantısında organizasyonun sorunsuz bir ÅŸekilde gerçekleÅŸtirilmesi adına görev dağılımı yapıldı.

Son yıllarda Türkiye Offroad Åžampiyonası’na ev sahipliÄŸi yaparak, baÅŸarılı organizasyon kabiliyeti ile spora katkı saÄŸlayan Sinop Off-Road Motor Sporları DerneÄŸi Kulübü 29-30-31 Ekim tarihlerinde gerçekleÅŸecek Petlas 2021 Türkiye Offroad Åžampiyonası 4. Ayak yarışı hazırlıklarına özenle devam ediyor.

Cuma günü gerçekleÅŸtirilecek idari ve teknik kontrollerin ardından yapılacak antrenmanlar ile sonlanacak ilk günün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına denk gelecek olmasını büyük bir ÅŸans olarak deÄŸerlendiren Kulüp BaÅŸkanı Cevdet DURDU “Tüm yarışmacı arkadaÅŸlarımız için özellikle orman etabımız yıl içerisinde heyecanla koÅŸulmayı bekleyen bir parkur, Seyirci etabımız için de güzel sürprizlere hazır olun. 3 günlük bu organizasyonun baÅŸladığı gibi bayram havasında geçmesini hedefliyor ve bunun için çaba sarfediyoruz. Benim de yarışmacı olarak takip ettiÄŸim ÅŸampiyonada artık son 3 yarış kaldı, deÄŸerli puanlar ve sıralamada iyi bir yer elde etmek için herkes daha sıkı bir mücadeleye girecektir. Kıran kırana ve sportmenliÄŸin üst seviyede olduÄŸu bir yarış için geri sayım baÅŸladı. Görevli, yarışmacı, basın mensubu ya da seyirci olarak ÅŸampiyonayı takip eden herkesi ve deÄŸerli hemÅŸerilerimiz Sinop Halkını organizasyonumuza bekliyoruz.” Diyerek ay sonunda gerçekleÅŸtirilecek organizasyon hakkındaki görüÅŸlerini dile getirdi.

Yaklaşık 35 özel donanımlı yarış aracı ve 70 profesyonel lisanslı sporcunun katılım göstermesi beklenen organizasyon her yıl olduÄŸu gibi ÅŸampiyonanın en etkileyici yarışlarından biri olacak.

Logo Footer

SİNOFF kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... kurumsal bilgiler... - Tümünü Oku!

Sosyal Sorumluluk

SİNOFF özel günlerde, doğal afet gibi durumlarda her zaman halkın yanında olmuş ve olmaya devam edecektir.
  • 15 Temmuz Konvoyu
  • Sel Felaketinde Sinoff
  • Fener Alayında Sinoff

İletişim

Sinop Merkez
Dernek Saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00

Danışma
0368 260 08 08
info@sinoff.org

İstatistikler

SİNOFF'un yarışlarda yaptığı toplam km :

680 000

kayıtlı km

7 395

Antrenman km

3 000

Şehir Konvoy km